júla 01, 2016

Nude & Orange...


Hallo! So I would like to show you now the rest of my outfit. I really like this color combination. The blouse I bough in Prague and is from Italy. I found that shop only yesterday and I am glad. Good prices, nice items and If I haven't time to go to Italy.. Italy fashion come to Prague. haha So have a nice Friday and perfect weekend.
 
Ahoj! Tak tu je celý outfit. Túto farebnú kombináciu mám veľmi rada. Blúzku som si kúpila len včera v jednom malom obchodíku v Prahe. Majú tam veľmi dobré ceny a veci nosia z Talianska. Ak teda nemáte čas ísť do Talianska, táto móda príde k vám. haha Blúzka má okrem krásnej farby aj výborný, ľahký materiál. A čo iné k nej do teplého dňa? Šortky. Mám ich dlhšie a ich detail ma hneď očaril. Móda znamená pre mňa farebnosť, tvorivosť a človek sa má cítiť dobre v tom, čo si na seba dá. Pekný piatok a užite si weekend.


Outfit Preview...

 
Hallo! Today we have a Friday what is amazing. Now I would like to show you my todays outfit, but in one photo. Later will be the rest. "O)
 
Ahoj! Dnes je už piatok a verím, že väčšina z vás sa teší na krásny, slnečný weekend. Dnes po dlhej dobe ukážem môj dnešný outfit. Toto je malé navnadenie a neskôr bude celý. "O)