júla 03, 2016

Prague & Naplavka


Happy Sunday! As I said, now you can read my whole post about Prague and markets there. The name is "Farmářské trhy" so farmer markets and are every Saturday on Náplavka. That place you ll find easy. I like to use the subway. The line is B (yellow) and till the Karlovo náměstí. From that place you ll pass the Tančící dům (The Dancing house) and it is cca 5 min walk. But of course, are many possibilities like to go there. Farmer markets are great. I find there always fresh products and all I am looking for. Perfect vegetable and yummy fruits. So you really need to see it. And why? Because of the atmosphere there and for some of us the beer. Enjoy it!
 
 
Peknú nedeľu! Ako som povedala, teraz si môžete prečítať môj celý post o Prahe a trhoch na Náplavke. Sú to Farmárke trhy a konajú sa každú sobotu. Keď som tam išla prvý raz, nevedela som, čo ma čaká. Bola som ale očarená. Čím? To miesto, keď idete popri rieke, labute, ktoré čakajú na mňamku a ako bonus, chutné a čerstvé produkty od usmievajúcich predajcov. Čo viac môžete chcieť. Pozrite si video a fotografie. Je to miesto, ktoré doporučujem navštíviť. 
 
Pre tých, ktorí nevedia ako sa tam dostať. Ja chodím metrom B (žltá linka) až na zástavku Karlovo náměstí. Prejdem tak okolo nádherného pravoslávneho kostola, ďalej miniem Tančíci dům a pokračujem popri Vltave. Je to asi 5 min chôdzou. Ak by ste mali otázky, stačí napísať komentár. Peknú nedeľu.

All pics are by me... Denisa Risova #Instagram
Všetky fotografie som fotila ja.. Pozrite si aj môj Instagram.

1 komentár: