augusta 19, 2014

The Mushrooms...


It was a perfect time for mushrooms. So I went to the countryside. I wore this sporty outfit with the cross body bag and gold sneakers. It was a great walk but I didn't found to much mushrooms. Next time. xa

Bol a aj je výborný čas na hríbiky. Tak som na ne išla aj ja dva dni za sebou. Obliekla som sa naozaj pohodlne, doladila som to športovou "kabelkou" a zlatými teniskami. Veľa hríbou som síce nenašla, ale.. Prechádzka v prírode to bola výborna. Možno nabudúce. 

Comfy Shoes..


Hallo! What I like are comfortable shoes. Of course, I like to wear high heels too, but comfort is comfort. These ballerinas I bought in Italy and I liked the glossy detail. Pity that the top where is the footer is rubber that little pushing so you can't to wear it all day. You know it.. To find a right, nice and comfy shoes is a little miracle!

Ahojte! Čo mám rada, sú pohodlné topánky. Samozrejme, veľmi rada nosím aj vysoké opätky, ale pohodlie je pohodlie. Tieto baleríny som si kúpila v Taliansku a páčil sa mi lesklý detail. Škoda len, že na päte je gumka, ktorá trochu tlačí a tak sa nedajú nosiť celý deň. Určite to poznáte.. Nájsť dobré topánky je v dnešnej dobe malý zázrak!