júla 02, 2014

New In...


I recently bought these cosmetics items on my vacation. I began to prefer more natural cosmetics products, such as chemistry. I found these great items. Excellent masks from Greek by APIVITA and something for the body by AROMA. It is hot slim body with a warming up effect. It's great and really hot. Do you know something from my collection? Were you satisfied?

Nedávno som si na dovolenke nakúpila kozmetiku do zásob. Začala som preferovať viac prírodnú kozmetiku ako chémiu. Našla som tieto skvelé kúsky. Výborné masky od gréckej značky APIVITA a niečo pre postavu - AROMA hot body slim s warming up efektom. Je skvelý. Poznáte niečo z mojej zbierky? Boli ste spokojní? 

New In Style..


Hallo! Check like always this small inspiration by InStyle Germany. It is great magazine. What I really like like inspo now are that leo shoes. I need some now like that too! Can you recommend me some brand? 

Ahoj! Pozrite si ako každý mesiac inšpiráciu na čítanie - InStyle Nemecko. Výborný časopis, veľa módy a žiadne prázdne články. Tento mesiac ma najviac zaujali leo topánky s gumenou podrážkou. Musím si také zohnať! Viete mi odporućiť nejakú značku?