februára 21, 2014

Victoria's Secret Fashion Show..


Ha! That first video I didn't see before. It is more about before the fashion show, the new models, the quiz with them atc. Really great video. And the second one is the whole fashion show. I looove that brand! 

Ha! tak toto prvé video som ešte nevidela. Je o výbere modeliek, predstavení nových a ich kvíz otázok. Samozrejme, sú v nej aj pôvodný "anjeli". A druhé je celá úúúžasná módna prehliadka. Rozhodne si ich pozrite. Milujem túto značku! 

Just Cavalli FW 2014/15...


Like always amazing collection by Just Cavalli Fall/Winter 2014-15. Collection focuses the Florentine Renaissance's artistic patrimony.  We can see fringe on boots, pants atc. and perfect over the knee bots. Check out this amazing collection and have a nice day. 

Ako vždy nesklamal známy návrhár Roberto Cavalli v svojej kolekcii Just Cavalli jeseň/zima 2014-15. Zameral sa na minulosť a dedičstvo Florentínskej renesancie. V kolekcii sú opäť strapce, ktoré sú nielen na čižmách, ale aj nohaviciach a bundách. Výborné sú aj dlhé čižmy, ale tentokrát viac ako nad kolená. Pozrite si malú ukážku jeho tvorby a želám vám pekný deň.