februára 15, 2014

Polo Ralph Lauren Fall 2014...


Few days ago was at New York Fashion Week  runway debut by Polo Ralph Lauren Polo collection for women. Like we can see the checked pattern is still in and I love that yellow. We can see that color in many other collections too. Do you like this Ralph Lauren collection?
Pred pár dňami mal premiéru Polo Ralph Lauren a jeho dámska kolekcia na New Yorkskom módnom týždni. Ako je tu vidieť, káro bude pretrvávať a páči sa mi najmä žltá farba, ktorá nesmie v šatníku rozhodne chýbať. Vidieť ju skoro v každej kolekcii. Páči sa vám táto od Ralpha Laurena?

Small Inspiration..


Hallo! I wish to all nice weekend! I bough some magazines and some I didn't read zoo long. I check them if they changed or not after years. The best is the MADAME Collections and there is more like 800 looks - spring/summer 2014. VOGUE has special pics by Mario Testino with Milley Cyrus. Amazing pics. So check some small inspiration and have a nice day!

Ahoj! Želám každému krásny začiatok víkendu! Kúpila som si pár módnych časopisov pre inśpiráciu. Niektoré som nečítala už pár rokov a bola som zvedavá, či a ako sa zmenila ich kvalita. Najviac sa mi páčil MADAME Collections, kde je cez 800 outfitov na jar/leto 2014. Výborná ukážka a prehľad módy. Vo Vogue sú zas krásne fotografie od svetoznámeho fotografa Maria Testina, ktorý nafotil Milley Cyrus. Pozrite si malú ukážku a želám vám pekný deň!