marca 23, 2014

New InStyle...

 
Good Morning! How is your week? My really busy and for that reason I havent enough time for my blog. I bough like always InStyle Germany and is poeeerfect as always. Great inspiration like white mono outfits, stripes Tshirt, post with SJP and other InStyle with top icons like Anna Dello Russo, Olivia Palermo and Leandra Medine. Definitely recommend it to buy. Have a nice day!
 
Dobré ránko! Aký je Váš víkend? Môj naozaj hektický a z toho dôvodu nemám veľa času na blogovanie. Nedávno som si ako každý mesiac kúpila výborný InStyle (Nemecko). Ponúka nám množstvo inšpirácií, ako napríklad - biely mono outfit, ponožky v sandálkach, článok so SJP, pásikavé tričká atď. V druhom časopise je inšpirácia z ulíc a nájdeme tu aj módne ikony ako Anna Dello Russo, Olivia Palermo a Leandra Medine. Naozaj kúpu len doporučujem. Peknú nedeľu!


6 komentárov:

 1. wow inspiration !! http://ewefiu1.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. wow inspiration !! http://ewefiu1.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. This is so chic! I love it!


  I AM ALSO ON: Instagram @kennydaily, Bloglovin and Facebook (i follow back, just let me know your links)


  xoxo;
  What Kenny Hearts a Lifestyle Blog

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Incredible style and blog! :)

  I would like to invite you to my blog! I would be so happy if we support each other on GFC, Facebook and maybe Bloglovin!
  I will follow right back and I will like your page on Facebook from my personal account when you do so, just let me know!

  Blog | Facebook Page | Bloglovin | Instagram

  OdpovedaťOdstrániť