novembra 24, 2013

Amazing Christmas Bazaar...

 
Today is really amazing Christmas Bazaar in Bratislava, who organizes each year the International Women's Club. It was attended by cca 42 countries and offering their traditional products and food. Normally you didn´t see such a variety, but here is concentrated in one place. An amazing experience. And what's the best? All profit from the proceeds will go to slovak charities! If you are planing next year to visit Bratislava, be sure to see itHave a great Sunday.
 
Dnes je v Bratislave naozaj úžasný Vianočný bazár. Organizoval ho ako každý rok Medzinárodný klub žien. Zúčastnilo sa ho 42 štátov, ktoré ponúkajú svoje tradičné výrobky a jedlo. Máte teda aj kulinársky zážitok. Bežne nevidíte toľko rozmanitosti na jednom mieste, ako vám tento bazár ponúka. A čo je najlepšie? Že všetok výťažok ide na charitatívne účely na Slovensku. Máte teda výborný zážitok a aj pomôžete. Kto to dnes už nestihne a nenachádza sa ani v Bratislave, budúci rok tu bude opäť. Želám každému krásnu nedeľu.

Perfrect Outfit..


Really perfect outfit. Miranda Kerr wears David Koma Spring '14 to the 2015 Jaguar F-TYPE R Coupe launch party. Do you like that outfit?
 
Naozaj výborný outfit. Miranda Kerr má na sebe model od David Koma Jar 2014. Predviedla ho na Jaguar party. Páči sa aj vám?