októbra 21, 2013

Betsey Johnson Spring 2014...


I like her collections like this one. Betsey Johnson Spring 2014 ready to wear. She made a "normal" collection and not something theatrics. She said: "It’s as serious as I can get. It’s all about the clothes, which is very rare for me." Colors like black, white, pink and nice patterns. That all is in. Do you like her collection?
 
Jej módne kolekcie mám rada. Betsey Johnson jar 2014 ready to wear. Predviedla naozaj "normálnu" kolekciu a nie teatrálnu, ako sme u nej zvyknutí. Pri tejto príležitosti povedala: "Kolekcia je vážna, ako viem byť aj ja. Všetko je o oblečení, ktoré je pre mňa výnimočné." Farby ako čierna, biela, ružová a rôzne potlače. To všetko je v jej kolekcii. Páči sa vám?

Inspiration by Swarovski..


Good Morning! Recently I have been in Vienna (Austria). Very nice city and I found there a big Swarovski store with amazing exposition. That dress is really like from a fairy taile. Check pics. Nice day.
 
Dobré ráno! Nedávno som bola vo Viedni (Rakúsko). Pekné mesto a našla som tam veľkú Swarovského predajňu s takýmto doslova wow výkladom. Šaty ako z rozprávky na pierku vykladanom kamienkami. Celá figurína sa na ňom hojdala a každého zaujala. Dobrá práca. Pekný deň.