júla 17, 2013

New In..


Hallo! I was in Prag and I had there a little time. There are perfect sales so I bough a new shoes. I would like to have some espadrilles but I didnt find. And these shoes are so nice and I like sparkling details. Looking forward to wore them.
 
Ahoj! Bola som v Prahe a mala chvíľku čas. Vbehla som do jedného obchodu. Všade výpredaje a tak som neodolala ani ja. Chcela som sice nízke topánky, ideálne balerínky a espadrillky, ale.. Espadrillky som ani nenašla. Tieto topánky mi sadli, veľmi sa mi páčia a najmä ich lesk. Už sa teším, keď si ich obujem.

Amazing Alessandra...


Allessandra Ambrosio is really amazing women. She is so nice mother of two children. Really wow look like that. She is a face of BobStore Spring 2013. You can see pics behind the scene too. Do you like her too? Have a nice day.
 
Allessandra Ambrosio je naozaj krásna žena. Je matka dvoch detí a stále vyzerá úžasne. Je tvárou kampane BobStore jar 2013. Fotografie som pridala, lebo sa mi páčia  aj kolekcia. Páči sa vám tiež? Pár fotografií je zo samotného fotenia. Pekný deň.