mája 27, 2013

Brown & Black...


Hallo again! We haven´t so sunny days so I need to wore warmer clothes like this coat. I love that pattern and color combination like that. I wore this outfit to the work and for normal days too. Simple and chic. Do you like that colorcombination and pattern like that too? Have a great day.
 
A opäť ahoj! Nemáme krásne, slnečné a teplé dni, aké boli pred nedávnom. Musela som teda zvoliť niečo teplejšie. Tento vzor kabátu mám veľmi rada ako aj túto farebnú kombináciu. Takýto outfit nosím do práce i na bežné dni. Jednoduchý a šik. Máte tiež radi túto farebnú kombináciu a zvierací vzor? Pekný deň.


Amazing Candice & Victoria´s Secret...


I love Victoria´s Secret.. Perfect, brand with faminine things like dresses and underwear atc. This bramd represent the TOP models and one of them is a beautiful Candice. Checked this video. Have a nice day.
 
Mám veľmi rada značku Victoria´s Secret. Má výborné kúsky ako šaty, spodné prádlo a kopu iného. Je ženská, farebná a nositeľná. Reprezentujú ju známe TOP modelky a jednou z nich je prekrásna Candice. Pozrite si video. Pekný deň.