mája 25, 2013

Burberry Prorsum 2014...


Hallo! I hope you have a nice weekend. I checked some collections but this one is wow. Burberry Prorsum 2014 is really amazing. Elegant, feminine and chic. I like that colors, laces, sequins, shoes and dresses with open back. Do you like this collection too? Nice day.
 
Ahoj! Verím, že máte pekný víkend. Práve som pozerala zopár kolekcií na rok 2014, ale táto je naozaj wow. Burberry Prorsum 2014 je naozaj krásna. Elegantná, ženská a chic. Páčia sa mi farby, čipky, trlietavé detaily, topánky a šaty s výstihom na chrbáte. Páči sa aj vám táto kolekcia? Peknú sobotu.


Weekend Inspiration - InStyle...


Good Morning! And we have a weekend. I am sooo glad because I am really busy and I also traveled a lot. So.. I forgot to show you small inspiration - InStyle (Germany) May. Perfect like always and I like post with another blogger. I had a small relax with my lovely InStyle. Have a great day.
 
Dobré ráno! A máme tu víkend. Som naozaj rada, lebo potrebujem trochu relax. Veľa som pracovala a cestovala, aj keď rada. Zabudla som tak ukázať môj obľúbený InStyle (Nemecko). Ide o májové číslo a teším sa o pár dni na nové. Opäť výborné články, páčila sa mi aj ukážka ďalšej z blogeriek. Mala som teda pohodu s ćítaním. Peknú sobotu.