mája 05, 2013

On My Mind - Victoria´s Secret...

 
Hallo! Summer is coming with summer holiday. I'll just watch my favorite brand Victoria's Secret and their swimsuits. There are sooo many amazing bikini and I can not choose. Hm..

Ahoj! Leto príde o chvíľu a s ním aj letné prázdniny. Práve si pozerám jednu z mojich najobľúbenejších značiek .- Victoria´s Secret a ich plavky. Majú toľko prekrásnych modelov, že si ani neviem vybrať. Hm..


Perfect Day..


Hallo! Last weekend I had a perfect time. I was in Neusiedl am See and I have there so nice relax. Like you can see.. I had a yummy yummy food and it was a small portion. So.. For me inaf. xa. And I love ice cream and there is the best. And your weekend? I hope was perfect too. Nice day.
 
Ahoj! Minulý víkend som mala naozaj výborný. Bola som v mojom obľúbenom Neusiedl am See a ako vidíte, dopriala som si aj výborné jedlo. Toto bola malá porcia, ale pre mňa teda naozaj veľká. Úžasne lahodné a určite doporučujem. Som milovníčka zmrzlín a tam je naozaj lahodná, žiadna umelá a dofarbovaná. Ak by ste chceli vedieť presne kde to bolo, stačí napísať komentár a odpíšem. Verím, že aj váš víkend bol výborný. Pekný deň.