apríla 27, 2013

Inspiration by Ralph Lauren - Spring 2013


Hallo! How is your weekend? I have been to look at a few events, I will add photos later. But I am working, cooking and everything ather like in weekend. I decided to show you a little inspiration - Ralph Lauren Spring 2013. Really nice collection, especially scarves in hair is perfect trend. Nice Saturday.
 
Ahoj! Bola som sa pozrieť na pár akciách, fotografie pridám neskôr. Okrem toho pracujem, varím a všetko.. Čo patrí k sobote. Rozhodla som sa ukázať vám malú inšpiráciu - Ralph Lauren jar 2013. Naozaj pekná kolekcia, najmä šatka vo vlasoch je výborný trend. Peknú sobotu.


Weekend Inspiration - Yummy...


Good Morning! How I love to start the day is with sweet and coffee. Now I have a smile on my lips and energy for the whole day. Next week will be challenging for me so now is time for relax. How you start the day?
 
Dobré ráno! Ako naozaj milujem začať deň, je so sladkým a kávou. Úplne si to vychutnávam a mám hneď úsmev na perách a energiu na celý deň. Budúci týždeň budem mať dosť náročný a tak teraz využívam relax. Ako radi začínate deň vy?