marca 31, 2013

Happy Easter & DIY eggs...


Hallo! I wish to all Happy Easter! I haven´t to much time  but I decorated a couple of eggs, which is our tradition in Slovakia. We use a variety of techniques - painting, waxing, gluing cotton thread, perforation, tinker and many others. You can paint them too, it's pretty easy. Of course, if they have to be beautiful, they need more time, I did not.
 
Ahoj! Želám každému krásnu Veľkú noc! Na tento článok som nemala veľa času a tak som potrebovala čo najrýchlejšie ozdobiť pár vajíčok. Určite ale poznáte pocit, že čo si vytvoríte sami doma, sa vám aj páči a viac si to vážite. Ja som sa rozhodne zabavila.


At first we must blow eggs and prepare colors to painting, brush, stickers, sequins, glue and skewers. You begin to paint, you can glue sequins. Patterns, colors, all this is just your imagination. It's really great.
 
Postup, ako si maľujete vajíčkla asi poznáte, prípadne lepíte flitre, alebo inak zdobíte. Ja som použila farby na sklo, aby mali vačśí lesk. Zistila som ako ďalšiu veľkú výhodu, že keď mi už namaľované a uschnuté vajíčko padlo na zem, nerozbilo sa. Samozrejme na danom mieste popraskalo, ale nerozbilo sa, lebo farba ho držala pokope,.