marca 30, 2013

Inspiration - Ralph Lauren Spring 2013


You just watching some collections for spring and this by Ralph Lauren I really like. Flowers, stripes, dots, patterns, beautiful colors like orange, pink, blue.. We could to see all in this one. Finally, I attached the video of the fashion show. So I wish you nice inspiration.

Práve som si opäť pozerala pár kolekcií na jar, ktorú zatiaľ vďaka chladnému počasiu veľmi nemáme. Ralph Lauren sa mi naozaj páči. V celej kolekcii je všetko zhrnuté. Vidíme kvety, pásiky, bodky, vzory a farby ako oranžovú, ružovú, modrú a ďalšie. Naozaj vydarená kolekcia. Na záver som pripojila aj video z prehliadky. Želám príjemnú inšpiráciu.

All images by Ralph Lauren
more -  http://bit.ly/105GmAK

Cute Spring Decoration...


So the decoration of one shopping center completely charmed me. It is very nice, cute, people are looking at, take pictures and it make them smile. It is also similar in your country? Have a nice day and thank you for the comments.
 
Tak táto dekorácia v jednom nákupnom centre ma úplne očarila. Je veľmi milá, ľudia sa pri nej zastavujú, fotia sa.. A čo je najdôležitejšie, vykúzli im úsmev. No kto by odolal zajačikom. Pekný deň vám želám.