marca 23, 2013

Weekend Inspiration - Hair Ornament...


Today I discovered this young woman who made ​​wonderful hair ornaments. I really like to wore it because always change the whole look, are amazing and feminine. Do you like it and wore it?
 
Dnes som mala to šťastie a videla som túto mladú ženu, ktorá vyrába krásne ozdoby do vlasov. Mám ich sama rada, hneď zmenia celý výzor, sú pekné a ženské. Malý detail, ale veľká zmena. Nosíte ich aj vy?
 
 

Bratislava Castle...


Weekend! What are your plans? Recently I was at the Bratislava Castle (Slovakia). I enjoy history, and when combined with a nice day and a great view.. I have a perfect day. See pics that I shot. If you have ever trip to Bratislava, definitely go to see him. At the end I add a link to learn basic information on its history. Have a nice day!
 
A máme víkend! Aké máte plány? Nedávno som si bola opäť pozrieť krásny Bratislavský hrad. Okrem iného mám rada históriu a keď je skombinovaná s pekným počasím a nádherným výhľadom.. Čaká ma výborný deň. Pozrite si fotografie, ktoré som nafotila. Keď budete mať niekedy cestu do Bratislavy, určite si ho choďte pozrieť. Na záver pripájam link, kde nájdete základné informácie o jeho histórii. Peknú sobotu!