marca 17, 2013

Boss & Jenson Button..


Hmmm... So I need to publish this. This BOSS campaign - summer 2013 is really amazing. Excellent combination of great, quality brand and atractive racer - Jenson Button. Really good choice. Do you like it?
 
Hmm.. Tak toto som musela uverejniť. BOSS kampaň na leto 2013 je naozaj úžasná. Výborná kombinácia známej, kvalitnej značky a atraktívneho pretekára Jensona Buttona. Výborná voľba, to treba uznať.
 
Images by BOSS
 

My Creativity...


Good Morning! As I wrote yesterday, all week I need to create something. I have creative mood. So I painted on glass, mirror, and propose a dress and the last thing I decorated this sweatshirt. I needed iron applique,  qlue for textiles, stones and color to the textiles. Sometimes, if the applique didnt hold good, I just sew. So that is faster and better for  washing. Later I add a pics  with my new sweatshirt. Nice Sunday!
 
Dobré ráno! Ako som včera písala, mám celý týždeň tvorivú náladu. Maľovala som na sklo, zrkadlo, navrhla si šaty a ozdobila túto mikinu. Potrebovala som len nažehlovačku (kvet), lepidlo na textil, kamienky a farbu na textil. Niekedy, keď nažehlovačka nedrží, lebo je staršia, jednoducho ju prešijem po okraji. Tak mám istotu, že určite zvládne aj pranie. Rovnako ak chcem, aby aplikácie dlhšie vydržali, zvolím si našívanie. Je to pracnejšie, ale určite trvalejšie. Neskôr pridám fotografie hotovej mikinky. Peknú sobotu!