marca 11, 2013

Mini & Stripes...


Hallo! I am here again. Today I am really bussy, but I am happy from the amazing sunny day. Today I wore my favorite stripes and mini. For this I chose my fav. pumps. I love that pumps. For me is difficult to find suitable shoes, I have a narrow foot, but this model is just wow. If you have that foot too I could only BCBG pumps. Have a nice day.
 
Ahoj! A som tu opäť. Dnes naozaj nič nestíham, ale veľmi ma teší slniečko a keď sa na mňa niekto usmeje. Čo sa tiež niekedy stane a vždy sa to snažím opätovať. Dnes som mala na sebe moje obľúbené pásiky a mini. K nim som si zvolila lodičky, ktoré si neviem vynachváliť. Mám úzku nožku, veľa topánok sa mi vyzúva. Ale tento model mi hneď sadol. Určite ho "úzkonôžkam" doporučujem. Pekný deň.
 
 

Good Morning...


Good Morning! I hope that you had a nice weekend. I need to do a lot of today so I started my day with that sweet breakfast. How did you spend your weekend?
 
Dobré ráno! Verím, že ste mali pekný a príjemný víkend. Ja toho dnes potrebujem stihnúť naozaj veľa a tak začínam deň s týmito sladkými raňajkami. Ako ste strávili víkend?