marca 02, 2013

Christian Dior Fall 2013


I still have a hammer in my hand and repairing furniture so I will not write so much. See this collection - Christian Dior Fall 2013. Raf Simons did a good job. I like his inspiration in Andy Warhol's early drawings. The whole collection is again a basic palette of colors - black, white, gray and red. Nice day.
 
Stále mám v ruke kladivo a rekonštruujem nábytok a tak nechcem veľa písať. Pozrite si túto kolekciu - Christian Dior jeseň 2013. Raf Simons odviedol dobrú prácu. Páči sa mi jeho inšpirácia v ranných kresbách Andyho Warhola. Celá kolekcia má opäť základnú farebnú škálu - čierna, biela, šedá a červená. Pekný deň.
 
 

Weekend Inspiration - Sweet Breakfast...


Good Morning! Today I begin day with sweet breakfast. Coffee, croissant and Nutella.. Yummy. And because I need a lot of energy especially for cleaning and moving furniture. What are your plans for today? What are you looking forward to most? Nice Saturday.
 
Dobré ráno! Dnes začínam deň so sladkými raňajkami. Káva, croissant a Nutella.. Naozaj to ľúbim a vždy si to aj náležite vychutnávam. Každé jedno sústo. Potrebujem dnes veľa energie na upratovanie a sťahovanie nábytku. Čo dnes čaká vás? Na čo z toho sa najviac tešíte? Peknú sobotu.