februára 16, 2013

Calvin Klien Fall 2013


Check out this inspiration - Calvin Klein Collection Women's Fall 2013 runway. The collection was shown in New York. Francisco Costa was inspired by Russian film - Ivan's Childhood and he made comeback of coats with the fashion brand began. We could see intesresting dense fabrics like  alpaca and technical twill and I really like the belts and color palette. Have a nice day.
 
Pozrite si túto inšpiráciu - kolekciu Calvin Klein jeseň 2013. Kolekcia bola predvedená v New Yorku, kde sa Francisco Costa inšpiroval ruským filmom - Ivanove detstvo. Navrátil kabáty, ktorými táto módna znaćka začínala. Môžeme vidieť zaujímavé materiály - husté tkaniny ako alpaka a technický keper. Naozaj sa mi páčia najmä hrubé "vojenské" opasky a farebná škála. Pekný deň.
 
 

Weekend Inspiration...


There's a Saturday and it is good sometimes to relax and flowers as a gift is really perfect for every woman. Not just for the holidays, but as an expression of love gratitude and joy in each other's presence. Not only between the partners, but we have a gift that you have it and gave you life, friend, that you always support atc. The reason we could always found. And how do you spend a Saturday?
 
Máme tu sobotu a je dobré si niekedy dopriať relax. Kvetmi nepohrdne snáď žiadna žena, nemali by sa ale dávať len na sviatky, ale mali by vyjadrovať lásku, radosť, že máte toho druhého. Kvety nemusí dávať len partner svojej láske, ale mame, ako vďaku za všetko, čo pre vás robí a že vám dala život, kamarátke, že je tu pre vás, keď ju potrebujete.. Dôvod sa vždy nájde. Ja si ich rada kupujem aj sama, dávajú mi výbornú energiu a ukazujú tú krásu života. Ako trávite sobotu vy?