februára 15, 2013

Before few days..


Hi, we have a little snow but I hope it disappears soon. I am waiting for the summer but is still februar. A few days ago I was checked the Danube, because I would like to know how huge is now. When the snow melts, always very enlarged and sometimes flooding the banks. Was not very cold day so I did not need a coat. I wish you a wonderful Friday and I believe you had ​​a nice Valentine's Day.
 
Ahojte, verím, že Valentína ste príjemne oslávili, ak ho teda olavujete. Máme stále trochu snehu a dúfam, že čoskoro zmizne. Už veľmi čakám na leto, zimu extra neobľubujem. Pred pár dňami som si bola pozrieť Dunaj, ako narástol pri topení sa snehu a musím uznať, že dosť. Ale našťastie to je stále v norme, veď zima sa ešte neskončila. Bolo pekné počasie a nepotrebovala som ani bundu. Želám vám pekný piatok a krásny víkend.


Badgley Mischka Fall 2013


Good morning! See this amazing fashion show one of the best brands by Badgley Mischka - Fall 2013. Beautiful music, elegant and feminine dresses. All you will see in this video. Have a nice day.
 
Dobré ráno! Pozrite si výbornú módnu prehliadku známej značky Badgley Mischka - jeseň 2013. Krásna hudba, elegantné a ženské šaty. Táto značka je známa svojimi spoločenskými šatami, a tak sa inšpirujte pozretím videa. Pekný deň.