februára 10, 2013

Victoria Beckham A/W 2013-14


Victoria Beckam did not disappoint me again. You can see outfits that I really like the most from her new collection - A/W 2013/14. I like the colors, designs and the whole collection is again feminine, elegant and very chic. Do you like the collection too?
 
Victoria Beckham ma opäť nesklamala. Pozrite si kúsky, ktoré sa mi najviac páčia. Sú z jej najnovšej kolekcie na jeseň/zimu 2013/14. Pekná farebnosť, jednoduché línie a celá kolekcia je opäť ženská, elegantná a veľmi šik. Páči sa vám tiež?
 
Images by Victoria Beckham
 

Fall 2013...

Lyn Devon
All Images - style.com
Hallo, I believe that you had a nice weekend. I am looking now some shows - Fall 2013. I chose two brands which impressed me - Lyn Devon and Jonathan Simkhai. As you can see, the length of pants is the same from the previous season as well as hats and berets are still in. Nice Sunday!
Ahojte, verím, že ste mali príjemný víkend. Práve si pozerám pár prehliadok na jeseň 2013. Vybrala som dve zaujímavé značky - Lyn Devon a Jonathan Simkhai. Ako vidíte, dĺžka nohavíc sa nemení z predchádzajúcej sezóny. Aj klobúky a baretky budú stále in. Peknú nedeľu!

Jonathan Simkhai