februára 08, 2013

Red puffer...


Yesterday I wrote that I buy red pants by ZARA and you seen my first outfit. Today I will show my second outfit, which I created with them. As you can see, just choose a different piece of clothing (with my puffer jacket) and it change the whole outfit. From elegant to sporty. It's just a combination of everything, and what you want to achieve. Fashion is about creativity and wear what you really like and fit you. For everyone it's something else... Have a great friday!

Včera som písala o nohaviciach, ktoré som si kúpila v ZARA, a tak ste videli aj prvý outfit. Naozaj sa výborne nosia a doporučujem ich. Dnes som vytvorila ďalší štýl. Stačí si zvoliť iný kúsok (moju obľúbenú bundu z USA) a celý outfit sa zmení z elegantného na športovejší. Je to len o voľbe kúskov a toho, čo chceme dosiahnuť. Móda je o kreativite, nie uniformovanosti a tom, že človek nosí, čo sa mu páči a čo sa mu "hodí". Je to teda len na nás, každý si volí to svoje.. Pekný piatok! 


The Exhibition - 60's Style and Fashion


Last weekend I was checked the exhibition - Style and fashion 60th years. It was in the Slovak National Museum (Bratislava). The exhibition is until 15 September, so if you want to check it, you can. I like exhibitions and similar events, where I can learn something new or see something nice. Of course, there are some where I would not go to waste my time. The exhibition I liked, but I expected more fashion, especially when it is in the title, and will also slightly larger. But, it was a pleasant time. Have a nice day.


Cez víkend som si bola pozrieť výstavu s názvom - Štýl a móda 60. rokov, ktorá je v Slovenskom národnom múzeu. Trvá do 15. 9. a tak máte ešte dosť času, keď si ju budete chcieť pozrieť. Mám rada výstavy a podobné udalosti, kde sa môžem niečo nové dozvedieť, prípadne niečo pekné vidieť a zažiť. Samozrejme, sú aj také, kde by som nešla strácať ani čas. Výstava bola príjemným strávením času, aj keď som očakávala viac módy. Najmä, keď ju má v názve ( a nie jednu vitrínu). Ale... Pekný návrat do 60. rokov. Odniesla som si milé dojmy. Krásny deň.