januára 27, 2013

Inspiration - Mercedes-Benz Fashion Week 2013


Recently was important Berlin fashion week - Mercedes-Benz Fashion Week. Some of you were lucky you were there and to others as well as myself no. So I bring a small inspiration of the shows AW 2013. Perfect ist to see a fashion brands that normally I didn´t. Nice Sunday!
 
Nedávno sa uskutočnil Berlínsky týždeň módy - Mercedes-Benz Fashion Week. Niektorí z vás mali štastie, že ho videli na vlastné oči. Iní, ako aj ja, nie. Tak prinášam túto malú ukážku pre inšpiráciu. Kolekcie pre jeseň-zimu 2013 značiek, ktoré bežne nevidíme. Peknú nedeľu!
 

 

Weekend Inspiration - The Magic


Today I buy a book on which I really looking forward. Now I do not have time, next week I am waiting for something so important and I am glad that I have time for sleeping. You know thatBut definitely next week I begin with reading. The Secret I really love as well as film. So I am looking forward to The Magic by Rhonda Byrne. Did you read it?
 
Dnes som si kúpila knižku, na ktorú sa naozaj veľmi teším. Teraz nemám čas, budúci týždeň ma čaká niečo dôležité a som rada, že mám čas na spánok. Určite ste mali už také obdobie. Ale plánujem si ju prečítať. Knižka Tajomstvo od Rhondy Byrne sa mi veľmi páčila, rovnako ako filmové spracovanie. A táto "novinka" s názvom Zázrak ma teda ešte čaká. Čítali ste ju?