januára 26, 2013

Victoria Beckham SS 2013


Again, one inspiration. I really like this collection of Victoria Beckham SS 2013, time ago I write more about it.. I chose some of my favorites outfits. I like that solid colors and as always we see no prints. You cold see a few pics from beckstage. I wish you a nice weekend.
 
Opäť jedna inšpirácia. Naozaj sa mi páči kolekcia Victorie Beckham jar-leto 2013. Nebudem ju tu rozoberať, už som o nej dávnejšie písala.. Vybrala som ale pár kúskov, ktoré sa mi páčia. Jednofarebnosť vidíme v celej kolekcii, nemá žiadne potlače. Pripájam aj pár fotografií zo zákulisia. Pekný víkend a užite si ho.
 
Images style.com

Weekend Inspiration - InStyleA nice Saturday morning. Today I am reading my favorite fashion magazine -  InStyle (Germany). As always I am satisfied and most interested with the annexHere you can read about top bloggers -Elin Kling, Leandra Medine, the fashion icon Anna Dello Russo, and there is also fashion trends. Again a great inspiration and I definitely recommend it.
 
Pekné sobotné doobedie. Dnes si čítam môj obľúbený módny časopis - InStyle (Nemecko). Ako vždy som spokojná a zaujala ma najmä jeho príloha. V nej sa dočítate o top blogerkách, ako sú - Elin Kling, Leandra Medine, módnej ikone Anna Dello Russo a samozrejme... Sú tu aj módne trendy. Opäť výborná inšpirácia a určite vám tento časopis môžem len doporučiť.