januára 15, 2013

Alberta Ferretti Pre Fall 2013


I bring you inspiration by Alberta Ferretti Pre/Fall 2013. Is really amazing and I like that simply, clean lines and precise silhouettes. The basis of the whole collection are four colors - white, black, red and blue. We see here a chiffon, furs and I really like the shoes. I look forward to my favorite red. 
 
Prinášam vám inšpiráciu od Alberta Ferretti. Ide o kolekciu jeseň 2013. Je naozaj krásna, páčia sa mi jednoduché, čisté a presné línie. Základom celej kolekcie sú štyri farby - biela, čierna, červená a modrá. Vidíme tu ľahučký šifón, kožušiny a naozaj sa mi páčia lodičky. Teším sa opäť na moju obľúbenú červenú farbu.
 
All images by Alberta Ferretti
 

Yeti boots..


Good morning! Yesterday, as you can see I did "Snowing angel". It was really amazing and it made ​​me very happy. For that reason I need to dress warm. These my yeti boots  by Baťa are perfect. I have them a long time and I used them a lot. Sledding, foot brake.. I could make everything and they are still good. Nice day!
 
Dobré ráno! Včera, ako ste mohli vidieť na fotografiách, som robila "snežného anjela". Naozaj som si to užila a okrem radosti dieťaťa som mala hneď veľa energie na celý deň. Samozrejme som sa musela vhodne obuť a obliecť. Tieto moje yeti topánky od Baťa sú výborné. Mám ich už dosť dlho a užili si so mňou všetko možné. Sánkovanie, brzdenie nohami.. A stále sú výborné. Pekný deň!
 
Yeti boots  (snehule) by Baťa
Puffer coat (kabát) by Victoria´s secret