januára 12, 2013

Weekend !I hope you all have happy weekend. What are your plans? I have a lot of things to do and I made a photo of the new outfit and you will see it tomorrow.
 
Verím, že máte krásny víkend. Aké máte plány? Ja ich mám veľa, ešte som urobila pár foto nového outfitu. Zajtra ho uvidíte.

Balenciaga SS 2013 Campaign


Yesterday I showed you a post about my creativity, which you can inspiring and create something yourself. Today I want to show another beautiful inspiration - by Balenciaga SS 2013 Campaign, published a few days ago. Really amazing outfits and pisc. The campaign photographed by world-renowned photographer Steven Meisel. Nice Sat!
 
Včera som vám ukázala v článku moju kreatívnu stránku, mohli ste sa ňou nechať inšpirovať a niečo sami vytvoriť. Dnes vám chcem ukázať inú inšpiráciu - Balenciaga kampaň jar/leto 2013, ktorá bola zverejnená len prednedávnom. Naozaj prekrásne modely a krásne nafotené. Celú kampaň fotil svetoznámy fotograf Steven Meisel, čo bola výborná voľba. Naozaj sa mi páči táto kampaň ako aj celá kolekcia. Peknú sobotu.
 
All images by Balenciaga
www.balenciaga.com