decembra 23, 2012

Merry Christmas!


Does not write any wish list of things, which I would like to have, because I know that things will not bring happiness. Only tor a small time. Of course, I want some, I have many dreams and needs. But.. I wish you a happy and peaceful holidays, health, family welfare, big love for rest of live, good friends, abundance, joy of life and that your dreams comes true. Beautiful day and MERRY CHRISTMAS!
 
Nebudem písať žiadny môj zoznam vecí, ktoré chcem, aby mi Dedo Mráz, Ježiško priniesol. Viem, že veci štastie nedávajú. Len dočasne. Samozrejme, že sú veci, ktoré chcem a potrebujem. Ale.. Želám vám krásne a pokojné sviatky, zdravie, rodinnú pohodu, veľkú lásku na celý život, dobrých priateľov, na ktorých sa môžete obrátiť a pomôžu vám, hojnosť, radosť zo života a aby sa vám plnili sny. Krásny deň a ŠŤASTNÉ VIANOCE!
 

Weekend inspiration - Vs Holiday Gift Picks

 
Good Morning! Day before Christmas I want to show all people who love Victoria´s Secret the short video great for inspiration. This brand I really like, is amazing and so feminine. Nice day and then I add my Christmas wishes.
 
Dobré ráno! Deň pred Vianocami chcem milovníkom značky Victoria´s Secret ukázať toto krátke video pre inšpiráciu. Túto značku mám veľmi rada, je krásna a ponúka nádherene ženské kolekcie. Pekný deň a neskôr pridám moje vianočné želanie pre vás.