decembra 18, 2012

Mini skirt


I write morning that the whole outfit I add later. Now I have a little bit of time. I am sure, you know it. Before Christmas you have so many plans but the day has only 24 hours. The outfit I was wearing recently. I like that sweater by DKNY JEANS, is so comfortable. That brand is grat and has a very good quality. With a good wash are like a new for years. Have a nice day.
 
Ráno som písala, že celý outfit pridám neskôr. Teraz mám trochu času. Som si istá, že to poznáte. Pred sviatkami (najmä Vianoce) mám veľa plánov, ale deň má len 24 hodín. V tom je tá spravodlivosť. Ako čas využijeme, je len na nás. A môj outfit? Mala som ho pred pár dňami. Tento sveter DKNY JEANS je veľmi pohodlný. Túto značku mám rada najmä pre výbornú kvalitu. Ak veci správne periete, roky vám vydržia ako nové. Pekný utorkový deň.
 
 
I wore: skirt by PORQUOI, sweater by DKNY JEANS, boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret), purse by La Regale, earrings and bracelets by GUESS.
 
Mám na sebe: sukňa PORQUOI, sveter DKNY JEANS, čižmičky Colin Stuart (Victoria´s Secret), strieborná kabelka La Regale, náušnice a náramky GUESS.

My Faux Fur


Hi, I have a little time now. I wanted to give the whole outfit photos, but later. You could see now only my faux fur coat and what is underneath you will see later. I prefer faux fur coats, but I have a few of fur things. But in choosing I prefer faux fur like this by DKNYC. Have a nice day and a many reasons for smile.
 
Ahojte, mám teraz málo času. Chcela som dať fotografie celého outfitu, ale nestíham. Prikladám zatiaľ len kožúšok a to, čo je pod ním, uvidíte neskôr. Ja preferujem umelé kožúšky, aj keď mám pár vecí z pravých. Ale pri voľbe uprednostním umelý, niektoré kúsky sú ešte krajšie, napríklad tento od DKNYC. Pekný deň a veľa sa usmievajte.