decembra 15, 2012

Inspiration - Mercdes-Benz Fashion Week 2013


I offer you more inspiration for the weekend. This is by Mercedes Benz Fashion Week 2013, which was before 3 months. I chose a collection by Carolina Herrera, Rachel Zoe and BCBG Max Azria. I am waiting for a summer, all collections are amazing.
 
Ponúkam vám ďalšiu išpiráciu na víkend. Jedná sa o Mercedes Benz Fashion Week. 2013, ktorá bola organizovaná pred cca 3 mesiacmi. Vybrala som - Carolinu Herrera, Rachel Zoe a BCBG Max Azria. Už sa teším na leto a krásne kolekcie.
 
 
 

Weekend Inspiration


Hello, today a little rain, so I was on the Christmas market. I really love honey candles, their wonderful honey flavor and variety. You can choose from different shapes - angel, elephant, rose, owl and many others. I have supported the charity at Lions Club. Have a nice Saturday.
 
Ahojte, dnes trošku poprchá a tak som doobeda navštívila vianočné trhy. Naozaj milujem medové sviačky a ich prekrásnu vôňu a rozmanitosť. Môžete si vybrať z veľkého množstva tvarov - anjel, sloník, ruža, sova a množstvo ďalších. Stihla som podporiť kúpou vianočného punču aj charitu v Lions Clube. Želám vám krásnu sobotu.