decembra 14, 2012

Cold Day with McQueenToday is very cold day, so I decided to wear these hot dress by Alexander McQueen. They are from wool so perfect for winter. Today I have a lot things to do, I would like to chceck my clothes and some pieces I would  like to take in a crisis center or orphanage. To help people is great. Someone you submit something, you smile to someone, you could write that you like someone and you are glad, that you know that person... You can always do someone happy. Not just with material things. Have a great Friday and weekend.
 
Dnes je veľká zima a tak som sa rozhodla obliecť si tieto teplé šaty od Alexandra McQueena. Sú z ovčej vlny a tak veľmi vhodné do chladného dňa. Dnes mám opäť naplánované stihnúť veľa vecí, jednou z nich je aj ďalšie pretriedenie môjho oblečenia. Pár kúskov chcem opäť darovať buď do krízového centra, alebo detského domova. Pomáhať treba. Nemusí ísť vôbec o materiálne veci. Niekomu pomožete niečo odniesť, inému poradíte, na ďalšieho sa usmejete, niekoho vypočujete, napíšete, že ste rád, že ho poznáte... Možností je veľa ako niekomu urobiť krajší deň. Želám vám pekný piatok a celý víkend.
 
 

Quote of the Day

"Dond´t start your day with the broken pieces of yesterday. Every morning we wake up is the first day of the rest of our lives."

"Nezačínajte svoj deň s myšlienkami na včerajšok. Každé ráno, keď sa zobudíme je prvý deň zvyšku našich životov."
 
Painting by me - Denisa R.