decembra 12, 2012

Short video - Victoria´s Secret angels sing...

 
A few Days and Christmas is here! So I believe that with this short video you will have a great mood for Christmas. Victoria´s Secret Angels sing, soo have a nice day.
 
O pár dní tu máme Vianoce. Verím, že toto krátke video vás pobaví a ešte viac vás prenesie do obdobia Vianoc. Victoria´s Secret anjeli spievajú a bavia sa. Pekný deň.

Oscar De La Renta Pre-Fall 2013

Images - style.com


Good morning! Today I will show wonderful collection by Oscar De La Renta Pre-Fall 2013. It's a great inspiration. The whole collection has completely charmed me and this certainly I disn´t speak about each brand and collection. In this collection, I can imagine wearing every single outfit. I really like colors,  a silhouette, materials, beads.. I really like the skirts, looks so feminine and I like to wore that style. For me, this collection is Wow! Have a nice day and many reasons to smile!
 
Dobré ráno! Dnes vám chcem ukázať túto naozaj prekásnu kolekciu od Oscara De La Renta jeseň 2013. Je to výborná inšpirácia. Celá kolekcia ma totálne očarila, a to naozaj nehovorím o kažej kolekcii a každom návrhárovi. Ale v tejto by som vedela nosiť každý jeden model. Páči sa mi farebnosť, silueta, použité materiály a našivané korálky. Najviac ma zaujali sukne, ktoré sú rozšírené a pôsobia veľmi žensky. Vždy rada nosím daný strih a tešim sa, že ho budem môcť nosiť aj naďalej. Pre mňa je táto celá kolkecia, keď ju zhrniem do jedného slova, jednoducho Wow! Želám vám pekný deň a veľa dôvodov na úsmev!