decembra 05, 2012

My casual Day


Today I wore this outfit. I did not go outside to much, I had a work meeting so that I could choose a less warm clothes. The jeans I have not worn many years, I didn´t like them, but now... I'm a big fan of them. I really like the style, how to wear it now. Bend down. I am tall, so it is perfect for me. Because to find long jeans is like a small miracle. If you didn´t try to wore it like that, it is the best time to strast. Have a nice day.
 
Dnes som si zvolila tento outfit. Nemusela som veľmi chodiť po zime, mala som pracovné stretnutia v interiéroch. Rifle som nikdy nemala rada, nenosila som ich veľa rokov, ale teraz... Som ich fanúšik a veľmi sa mi páči aj samotná možnosť nosenia a variácie. Mementálne je jeden zo spôsobov mať ich dole zahnuté. Pre vysoké ženy, ako som ja, je to aj super spôsob. Na mňa zohnať naozaj dlhé rifle je ako malý zázrak. Ak ste náhodou ešte neskúslili takýto spôsob nosenie a páči sa vám, je najvyšši čas. Pekný deň.
 
 
I wore: jeans by Escada, blouse by Victoria´s Secret, coat by Guess, boots by BCBGirls, ring by Betsey Johnson.
 
Mám na sebe: džínsy Escada, košeľa Victoria´s Secret, kabát Guess, čižmy BCBGirls, prsteň Betsey Johnson (detailné foto dodám neskôr).