decembra 04, 2012

Red & Straps


Hallo! Rains today and I'll show you an outfit that I had a few days ago. I love red and in this outfit I combine it with the stripes. Red gives me energy and I have a better mood, especially when the weather is cloudy. What color do you prefer? Have a nice and successful day.
 
Ahojte! Dnes prší a ráno aj trochu snežilo a tak dávam outfit, ktorý som mala oblečený pred pár dňami. Červenú milujem, patrí k mojim najobľúbenejším farbám. Dodávam mi energiu a najmä v škaredom počasí mi zlepší aj náladu. Veď ako vieme, každá farba má na nás vplyv. Akú preferujete a nosíte najradšej? Želám vám pekný a úspešný deň.
 
 
I wore: dress by ZARA, boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret), jacket by Victoria´s Secret, purse by GILDA TONELLI, necklace - ebay.
 
Mám na sebe: šaty ZARA (nie tohtoročná kolekcia), čižmy nad kolená Colin Stuart (Victoria´s Secret), bundička Victoria´s Secret, kabelka GILDA TONELLI, náhrdelník z ebay.

Quote of the Day

"Don´t worry about what other people say behind your back, they are the people who are finding faults in your life instead of fixing the faults in they own life."
 
"Nestarajte sa o to, čo ostatní ľudia o vás hovoria za chrbtom. Sú to ľudia, ktorí hľadajú chyby vo vašom živote namiesto, aby riešili a videli chyby v ich vlastnom."
 
Painting by me - Denisa R.