decembra 01, 2012

Weekend inspiration


Today I also had a lot of things to do. I've got a visit from Ireland so I through out beautifull Bratislava and amazing Christmas market. In one shopping center (mall), I saw this wonderful Christmas tree. I felt with him as dwarf but so happy as a child. Good evening.
 
Dnes som chcela stihnúť veľa vecí, ako som už písala. Prišla mi ale návšteva z Írska a tak som jej ukázala krásnu Bratislavu a najmä atmosféru vianočných trhov. V jednom nákupnom centre som bola doslova fascinovaná nádherným stromčekom. Ľudia sa pri ňom fotili a bol vidieť ich štastný úsmev. Strom bol vysoký a cítila som sa pri ňom ako trpazlík, ale naozaj štastná ako dieťa. Pekný večer.
 
 

Inspiration - pumps
Good morning! Today is Saturday, so beautiful weekend day. I have many plans and I hope that I prosecute all. I want to go to the nature, exercise, to see Christmas atmosphere, to cook, read a good book atc. I would like to wore my pumps. These are beautifully colored and even that height heel still comfortable. It is a very good model by BCBGeneration. Have a nice Saturday.
 
Dobré ráno! Dnes je sobota a teda krásny víkendový deň. Naplánovala som si veľa vecí a verím, že ich stihnem. Chcem ísť do prírody, cvičiť, pozrieť si vianočnú atmosféru, variť, prečítať si dobrú knihu atď. Veď keď nestihnem dnes, aj zajtra je deň. Určite si ale plánujem obuť aj tieto farebné a krásne lodičky. Napriek výške opätku sú pohodlné, čo sa nestáva často. Je to výborný model od BCBGeneration. Želám vám krásnu sobotu.