novembra 30, 2012

I love Victoria´s Secret


Hallo, hallo! Probably you know when your waiting for business meeting and you need to wore a business look. I also had a meeting like that. Really helped me my outfit by Victoria's Secret. I love that brand. Their items are beautiful, so feminine, colorful and always fascinate me something there. Almost everything I order fits me, but not always. Anyway, I love this brand. Have a great Friday!
 
Halo, halo! Určite poznáte, keď vás čaká dôležité pracovné stretnutie a musíte vyzerať elegantne a business. Ja som takéto stretnutie teraz mala. Pomohli mi veci, ktoré mám z Victoria´s Secret. Túto značku naozaj milujem. Ich oblečenie je krásne, veľmi ženské, farebné. Každá žena si tam niečo nájde. Mňa tam vždy niečo zaujme. Väčšinou, keď si niečo objednám, mi to sadne (teda moju veľkosť), ale stane sa, že niektoré veci nie. Je to škoda, ale.. Vždy budem túto značku milovať pre kvalitu, farebnosť a ženskosť. Želám vám úžasný piatok a krásny víkend.
 
 
I wore: skirt + blouse + sweater + boots by Victoria´s Secret. Boots are Colin Stuart. Necklace by Betsey Johnson, purse by Louis Vuitton.
 
Mám na sebe: sukňa + blúzka + sveter s kožušinkou + čižmy sú od Victoria´s Secret. Čižmičky majú značku Colin Stuart. Náhrdelník Betsey Johnson a kabelka Louis Vuitton.