novembra 27, 2012

White Blouse & SkirtToday is really a wonderful day. My day is very fast, I am always looking for new inspiration and possible cooperation. So I decided to wore this outfit. The trend is to wear white blouses combined with an elegant skirt. Excellent is when the skirt sparkling. You could to wore it during a day, not only evening events. Have a nice sunny day.
 
Dnes je naozaj krásny a slnečný deň. Môj je dnes ulietaný, hľadám aj nové inšpirácie a prípadnú možnos spolupráce. Teda som sa rozhodla pre tento outfit. Trend je obliecť si bielu blúzku s elegantnou sukňou, ideálne, keď sa sukňa ešte trbiece. Je vhodná na bežný deň a nie len na večerné akcie. Bielu košeľu verím, že máte, dá sa výborne kombinovať a to nie iba so sukňou. Pekný a úspešný deň vám želám.
 
 

2012 Victoria's Secret Fashion Show Rehearsals


Today, I am intrigued by this short video from 2012 Victoria's Secret Fashion Show Rehearsals. It was a day before. So, have a nice day.
 
Dnes ma zaujalo toto krátke video z tohtoročnej príravy Victoria´s Secret módnej prehliadky. Bolo natočené deň pred jej uskutočnením a teda veľkým finále. Stále mali veľa práce. Pekný deň.