novembra 26, 2012

My burgundy hat


Happy Monday Morning and I hope you’ve all had a fab weekend! I visited the Christmas market and bazaar (like you could see in my posts). Excellent experience. Now we have the end of November, the weather is still good so I could wore outfits like this. I'm very fond of wearing hats, much more than hats. Hair looks pretty good even if I take him down. Of course, not to any outfit, I chose hat. But, if you like it, and till now you don´t have the courage.. Definitely try it. The fashion is great, because that person can manage only their imagination and to wore things that she or he likes. Nice day.
 
Krásne pondelkové ráno. Verím, že ste mali výborný víkend. Ja som navštívila Vianočné trhy a bazár, ktoré máte možnosť vidieť aj v mojich predchádzajúcich článkoch. Výborný zážitok. Teraz máme koniec novembra a počasie je stále dobré. Tak si môžem dovoliť nosiť outfit ako je tento. Zapáčilo sa mi nosenie klobúkov oveľa viac ako čiapok. Účes mi zostane ako tak stále upravený. Samozrejme, nie vždy by som si zvolila klobúk a dala mu prednosť. Ak sa vám ale klobúky páčia a stále ste nenabrali odvahu na jeho nosenie, určite si ho dajte. Na móde je výborné to, že každý človek môže využiť svoju fantáziu a zvoliť si oblečenie, ktoré sa mu páči a dobre sa v ňom cíti. Pekný deň.
 
 
I wore: turtleneck by ZARA, pants are tailored, fur vest by ZOE, boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret), hat by celliope, handbag by Gucci.

Mám na sebe: rolák ZARA, nohavice šíté na mieru, kožušinovú vestu ZOE, čižmičky Colin Stuart (Victoria´s Secret), klobúk calliope, kabelka Gucci.