novembra 25, 2012

Amazing Christmas bazaar

All images by Danica R.
Today is really amazing Christmas Bazaar in Bratislava, who organizes each year the International Women's Club. It was attended by 42 countries and offering their traditional products and food. Normally you didn´t see such a variety, but here is concentrated in one place. An amazing experience. And what's the best? All profit from the proceeds will go to slovak charities! If you are planing next year to visit Bratislava, be sure to see it. Have a great Sunday.
 
Dnes je v Bratislave naozaj úžasný Vianočný bazár. Organizoval ho ako každý rok Medzinárodný klub žien. Zúčastnilo sa ho 42 štátov, ktoré ponúkajú svoje tradičné výrobky a jedlo. Máte teda aj kulinársky zážitok. Bežne nevidíte toľko rozmanitosti na jednom mieste, ako vám tento bazár ponúka. A čo je najlepšie? Že všetok výťažok ide na charitatívne účely na Slovensku. Máte teda výborný zážitok a aj pomôžete. Kto to dnes už nestihne a nenachádza sa ani v Bratislave, budúci rok tu bude opäť. Želám každému krásnu nedeľu.
 

Daily inspiration by Michael Kors

Image by Michael Kors
Gold Glamou - http://bit.ly/TVzalQ
Good morning. I was just looking watch that I really liked. I do not wear a watch at all so I decided  to buy them. Now is the right time for me. When I wanted to know what time it is, I am looking on my mobile phone. I want to wear a watch now. I've seen a lot of brands, but Michael Kors won. His collection is elegant and modern, the watches are mostly in black, gold, and have a nice shine. You wear the watch, or using a cell phone? Nice day.
 
Dobré ránko. Práve som si hľadala hodinky, ktoré by sa mi páčili. Nenosím ich a tak som sa rozhodla, že nastal správny čas na ich kúpu. Vždy som sa pozrela len na mobilný telefón. Už chcem ale hodinky. Videla som veľa značiek, ale Michael Kors u mňa vyhral. Jeho kolekcia je elegantná, moderná, farebnosť je väčšinou čierna, zlatá a všetky krásne žiaria. Niektoré sú zdobené kamienkami. Nosíte hodinky, alebo sa pozriete vždy na mobil? Pekný deň.