novembra 22, 2012

My new sneakers


I recently saw these sneakers. I really liked them, especially their sparkling and color (gray). I wanted something comfortable and these sneakers are like that. Tomorrow I will add photos of the whole outfit. Nice evening and thanksgiving.
 
Nedávno som videla tieto tenisky. Naozaj sa mi páčili, najmä ich lesk a šedá farba. Hľadala som práve niečo pohodlné, na bežné nosenie a v čom ma nebudú bolieť nohy. Tieto tenisky to spĺňajú. Mali dobrú cenu a výborne sa nosia. Zajtra pridám fotografie celého outfitu, ktorý som si k nim zvolila. Pekný večer a pre ľudí z USA - Ďeň vďakyvzdania.
 
Sneakers by Baťa
 

Inspiration by Prada

Images by Prada
My Thursday's Inspiration is a collection of jewels by Prada. The face of the campaign is amazing Sasha Pivovarova. Prada presents its new bijoux proposals for 2012. They are are beautiful and catch the eye. I like the flowears, white, black color and animals printing. Have a nice day.

Moja štvrtková inšpirácia je kolekcia šperkov Prada. Tvárou kampane je krásna Sasha Pivovarova. Prada prezentuje nové návrhy kolekcie bižutérie na rok 2012. Sú ženské a určite zaujmú. Páči sa mi ich detail - kvety. Celá kolekcia je v bielej, čiernej a aj so zvieracím motívom. Pekný deň.

Quote of the Day

"No matter how much you tried, there is always someone who will criticize you. Remember that You are the only one to whom it belongs to judge. ."
 
"Bez ohľadu na to, ako veľmi si sa snažil, vždy sa nájde niekto, kto ťa bude kritizovať . Nezabudni, že iba Ty si ten, komu to náleží posudzovať."
 
Painting by Danica R. & me Denisa R.