novembra 16, 2012

I love RED


Today I dressed in red. These dresses are really good and warm (90% merino wool). Definitely recommend such material. Pics of coat which I had, I´ll give later. I really like this color and gives me a lot of energy. I think that color has big unfluence to us. Which do you wear most? Nice Friday.
 
Dnes som sa obliekla do červenej. Tieto šaty sú naozaj dobré a teplé. Pôsobia síce tenko, ale obsahujú až 90% vlny. Môžem tento materiál len doporučiť. Fotografie kabátu, ktorý som tiež mala, doplním neskôr. Naozaj mám rada červenú farbu, dodáva mi veľa energie. Zastávam názor, že farba nás aj ovplyvňuje. Ktorú nosíte najradšej? Pekný piatok.
 
 
I wore:
dress by Victoria´s Secret
boots by Colin Stuart
earrings by Guess
 
Mám na sebe:
šaty Victoria´s Secret
čižmy Colin Stuart
náušnice Guess

Roberto Cavalli Junior

Image by Roberto Cavalli
I wish everyone a nice Friday. I'm looking to getting new inspiration. I really like the collection by Roberto Cavalli Junior FW 2012/13. Beautiful colors and again a typical Cavalli animals printing. The whole collection is really a successful and I like it.
 
Každému želám krásny piatok. Opäť si pozerám rôzne inšpirácie. Naozaj sa mi páči a veľmi ma zaujala kolekcia Roberto Cavalli Junior jeseň/zima 2012/13. Má kásnu farebnosť (stačí si pozrieť túto úvodnú fotografiu) a opäť je v nej použitý typický zvierací vzor R. Cavalli. Celá kolekcia je naozaj krásna a vydarená. Naozaj sa mi páči.