novembra 10, 2012

Purple day

 
Today I had purple day. I like the color and that dress. I have it longer at home, but still like it. Simple and feminine style, like Victoria´s Secret all dresses. Later I will also pics my puffer jacket that I wore. I wish you amazing Saturday.
 
Dnes som mala fialový deň. Mám rada túto farbu a tento model šiat. Mám ich už dlhšie doma, ale stále patria medzi moje obľúbené. Jednoduchý, zároveň žensky pôsobiaci strih, ako majú z Victoria´s Secret snáď všetky šaty. Neskôr pridám aj fotografie bundy, ktorú som k nim mala oblečenú. Želám každému krásnu sobotu.
 
 
I wore:
dress by Victoria´s Secret
boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret)
handbag by Luis Vuitton
necklace by Liz Claiborne

Weekend Inspiration - Nature

Image by Danica R.
My next weekend inspiration is nature. Nature is amazing, magical and very strong. Take the time to go to the nature. For example, if you have stress. One way to deal with stress is to take time out and think about nothing. The brain needs time to rest.
 
Mojou ďalšou inšpiráciou na víkend je príroda, ktorá je úžasná, čarovná a veľmi silná. Nájdite si čas a choďte do prírody. Napríklad, keď máte stres. Jedna z možností, ako sa zbaviť stresu je mať oddych a o ničom nepremýšlať. Mozog potrebuje čas na reštartovanie.
 
 
Images by Danica R.
 

Weekend Inspiration - Patisserie


Hey all, I started the day by visiting Sweets. I love sweets and especially the subsequent increase endorphin (happiness hormone). Of course I didn´t overdoing it. Cakes tasted amazing. So my inspiration for the weekend - go to the pastry shop, or at home bake something sweet. Good taste and nice to enjoy it.
 
Ahoj, začala som deň návštevou cukrárne. Milujem sladké a následne to zvýšenie endorfínu (hormón šťastia). Samozrejme to nepreháňam. Zákusky chutili úžasne. Teda moja inšpirácia na víkend - zájdite si do cukrárne, alebo si upečte niečo sladké. Doprajte si tú výbornú chuť a užite si to.