novembra 07, 2012

Red puffer


Today is cold and sometimes raining. So I decided to put on my puffer jacket. I love red and this jacket is a beautiful red. Warm, waterproof and with the hood. Perfect for weather like that. I bought it not this year from the U.S.A. The coat does not change at all and is still nice. Have a nice day.
 
Dnes je chladné počasie a niekedy aj poprší. Teda som sa rozhodla si obliecť túto moju bundu. Mám veľmi rada červenú a táto bunda je teplá, nepremokavá a má veľkú kapucňu. Tá je lemovaná kožušinkov, teda perfektná na počasie, ako je toto. Kupovala som ju dávnejšie v USA, vôbec sa nemení a je stále ako nová. Želám každému krásny deň a veľa dôvodov na úsmev.
 
 
I wore - coat by Lot29, dress by Calvin Klein, boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret) and InStyle (Germany).
 
Mám na sebe bundu Lot29, šaty Calvin Klein, čižmy Colin Stuart (Victoria´s Secret) a časopis InStyle (Nemecko).

Michael Kors SneakersGood Morning. I really like Michael Kors and this video introducing Michael Kors Sneakers. They are mettalic with high-shine studs. Really great job. Have a nice day.
 
Dobré ráno každému. Mám naozaj rada značku Michael Kors a toto video predstavuje Michael Kors tenisky. Sú metalické a majú krásne vysokolesklé drobnosti. Na nohe určite zažiaria a krásne pôsobia ako k nohaviciam, tak k športovým šatám. Naozaj super práca. Maje pekný deň.