októbra 30, 2012

One autumn Day


 Máme tu jeseň a chladné dni. Príroda nám ukazuje jej farebnosť a čaro, počasie oznamuje, že sa ani nenazdáme a máme tu zimu. Tak ľahké letné šaty vymieňame za čo najteplejšie, ideálne huňaté veci. Aj môj malý psík pocítil zimu a tak som jej dala svetrík, aby aspoň chvíľu bola bez trasenia a užila si prírodu. Pekný deň každému a nech sa vám darí.

We have a chilly autumn days. Nature shows us amazing colors, weather indicates that even know it, and we have winter. So light summer dress we exchanging for hottest, ideal fur things. Even my little dog felt cold too so I gave her the sweater, that she was at least a minute without shaking and enjoyed nature. Have a nice day everyone.
 
 
 
 
 
 
I wore - jeans by Escada, sweater by ZARA, fur vest by ZOE, handbag by Gucci, boots by UGG, my dog sweater by Puppy Zzang.
 
Mám na sebe - džínsy Escada, rolák ZARA, kožušinová vesta ZOE, kabelka Gucci, čižmy UGG, môj psík má svetrík Puppy Zzang.

Daily Inspiration

Image by Vogue Paris

Dobrý deň každému. Dnes prinášam túto dennú inšpiráciu. Gwyneth Paltrow vyzerá krásne a tento kožený model pôsobí sexy a elegantne zároveň. Čo dodať - krásna žena v krásnych šatách. Bravó.

Hello everyone. Today I bring this daily inspiration. Gwyneth Paltrow looks amaying and the leather model looks sexy and elegant. What can I say more - beautiful woman in a beautiful dress. Bravó.

More info, viac informácií - http://bit.ly/SaMHHk