októbra 25, 2012

Burgundy


Včera som uverejnila pár fotografií z mesta, kde žijem. Bratislava je naozaj krásna. Obliekla som sa na fotenie teda pohodlne, zvolila si nízke opätky a fotila som. Mám veľmi rada bordovú farbu, ktorá je krásna a ženská. Doplnila som ju len hnedou a to v pár drobnostiach - čižmičkami a kabelkou. Verím, že si Bratislavu prídete niekedy pozrieť.

Yesterday I published a couple of photos from the town where I live. Bratislava is really so nice. I chose on the shooting something comfortable, low-heeled and I took pictures. I really like the burgundy, that color is  
beautiful and feminine. I just added it with brown in a few details - boots and handbag. I hope you will come to the Bratislava one day.


I wore - dress and jacket by Victoria´s Secret, boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret), purse by Louis Vuitton, sunglasses by BIPA and earrings from Wien.

Mám na sebe - šaty a kabátik z Victoria´s Secret, čižmičky Colin Stuart (Victoria´s Secret), kabelka Louis Vuitton, slnečné okuliare BIPA a náušnice z Viedne.


D&G baroque

Images Dolce & Gabbana
Pekné doobedie každému. Dolce & Gabbana má krásnu kolekciu barokových šperkov. Tu ponúkam ukážku. Bielu sadu, ktorá sa mi najviac páči. Kvietky, perličky, zlatá farba... Naozaj pekné kúsky, ktoré ponúkajú aj v čiernom prevedení. Každá dáma si zvolí tú svoju. Pekný deň.

Nice morning to everyone. Dolce & Gabbana collection has a beautiful baroque jewelry. Here I offer a small preview. White set I like the most. Flowers, pearls, gold color... Really nice pieces and D&G offered in black too. Each lady can choose. Have a nice day.

More accessories - viac šperkov: http://goo.gl/XqtNY