októbra 23, 2012

O.P.I. & James Bond

Image O.P.I.
Práve som si pozerala novinky a zaujal ma tento lak od spoločnosti O.P.I. Pri 50tom výročí "Bondoviek" prišli s touto limitovanou edíciou, kde nájdete aj vrchnú vrstvu laku z 18-karátového zlata. Vyzerá úžasne. 

I just looked the news and I took this nail polish by O.P.I. On the 50. anniversary "Bond films" came with the limited-edition collection. You can find there 18-carat gold leaf top coat. It looks amazing.

See the whole collection and all info. - pozrite si celú kolekciu a informácie: www.lenawhite.co.uk

Quote of the Day

"Keď sa nám jedny dvere zatvoria, ďalšie sa otvárajú. Ale niekedy sa tak dlho pozeráme na tie zavreté dvere, že nevidíme tie, ktoré nám boli práve otvorené."

Image by Denisa R.
Schloss Hof - Austria

Black & silver


Šťastné utorkové doobedie vám želám. Dnes som sa rozhodla zvoliť túto strieborno - čiernu kombináciu. Mala som ju na spoločenskej akcii a teda ju nenosím na bežné denne nosenie. Najmä vďaka výrazným čižmám nad kolená. Čierne elegantné šaty, ktoré sú veľmi pohodlné som doplnila striebornou. A tu je výsledok. Pekný deň.

Mám na sebe šaty Hugo Boss, čižmy Colin Stuart (Victoria´s Secret), náušnice a náramky Guess.

Happy Tuesday noon out there. Today I decided to choose this silver & black combination. I had it on one party and therefore I do not wear it like casual daily wear. Mainly due to silver over knee boots. Black elegant dresses that is very comfortable and I combined it with silver. Here is the result. Have a nice day.

I wore dress by Hugo Boss, boots by Colin Stuart (Victoria´s Secret), earrings and bracelets by Guess.