októbra 22, 2012

Daily metal Inspiration

Image by Michael Kors
Michael Kors patrí medzi moje najobľúbenejšie značky. Je to krásna, jednoduchá a ženská móda. Toto je moja dnešná inšpirácia. Vysoké opätky, krátka metalová sukňa a elegantné sačko. Musím uznať, že je to pekné a ženské. Jeho kolekciu nájdete tu: http://mko.rs/1j Pekný večer.

Michael Kors is one of my favorite brands. He has a beautiful, simple and feminine fashion. This is my daily inspiration. High heels, short metal skirt and chic blazer. It is beautiful and feminine. The collection you can found here:  http://mko.rs/1j Have a nice evening.

My creativity


Dress by Denisa R.

Včera bol opäť krásny deň a tak som sa išla prejsť. Nevedela som, čo si mám obliecť. Určite to poznáte, stojíte pred šatníkom a naozaj neviete. Ale zbadala som šaty, ktoré som si dávnejšie ušila. Majú krásnu farbu, ktorá sa mi práve hodila k tak peknému dňu. Hneď som vedela, že si ich oblečiem. Šaty som si doplnila čipkov na okraj rukávov a motýľom. Určite sa nebojte tvoriť a noste všetko, čo vás teší. Želám pekný deň a veľa sa usmievajte.

Yesterday was a beautiful day again, so I went walking.  I didn´t know what to wear. I am sure you know it, standing in front of a warderobe and really don´t know. But I saw a dress that I sewed earlier. They have a beautiful color perfect for that sunny day. Once I knew that I dressed them. On dress I used to the lace on the edge of the sleeve. Than I stitched the butterfly on. Definitely do not be afraid to be creative and wear whatever pleases you. Have a nice day and a lot to smile.I wore - dress by Denisa R (my work), the boots by Baťa, sunglasses by BIPA and earrings.

Mám na sebe - šaty moje dielo, čižmy Baťa, slnečné okuliare BIPA a náušnice (už neviem).