októbra 18, 2012

Pizza & outfit


Today I was on the delicious pizza. I like healthy food, but pizza is pizza. Even I got a flower.. A nice lunch. I chose something elegant, simple and what does a nice figure. I don´t like to wear only black, so I chose animal details ( the boots and coat).

Dnes som si dopriala veľmi chutnú pizzu. Som síce zástankyňou zdravej stravy, ale pizza je pizza. Milujem taliansku kuchyňu a tak si dopriať pizzu a malý pohárik vínka. Výborné. Zvolila som si niečo elegantné, jednoduché a pekne tvarujúce postavu. Nemám rada čiernu od hlavy po päty. Doplnila som teda môj outfit zvieracím motívom (čižmy a kabátik).

I wore dress by Calvin Klein, boots by BCBGeneration, coat by Guess, earrings by Betsey Johnson.
Mám na sebe Calvin Klein šaty, čižmy BCBGenaration, kabát Guess, náušnice Betsey Johnson.J. Galliano


Today I start the day with this fragrance. It is again a beautiful, sunny day so I fit this interesting aroma perfumes. John Galliano Parlez-Moi d'Amour was launched in 2010 and is named after a famous song by Edith Piaf - Parlez Moi d'Amour which means "Talk to me about love." Really very interesting fragrance. The longer I use it, the more I love it. Nice and sweet day.

Dnes som začala deň s týmto parfémom. Je opäť krásny a slnečný deň, tak som si zvolila túto naozaj zaujímavú vôňu. John Galliano Parlez-Moi d'Amour bol uvedený na trh v roku 2010. Je pomenovaný po známej piesni od Edith Piaf - Parlez Moi d'Amour. Znamená "Hovor so mňou o láske". Naozaj veľmi zaujímavá vôňa. Čím viac ju používam, tým viac ju milujem. Želám vám krásny a voňavý deň.