októbra 16, 2012

Quote


"The beauty of a woman is not in the clothes she wears, the figure she carries, or the way she combs her hair. The beauty of a woman must be seen from in her eyes, because that is the doorway to her heart, the place where love resides." A. HEPBURN

"Krása ženy nie je v oblečení, ktoré nosí, v postave, akú má, alebo v tom, ako si upravuje vlasy. Krása ženy musí byť vidieť v jej očiach, pretože to je vchod do jej srdca. Miesto, kde žije láska."  A. HEPBURN


Image http://missindiestyle.com

The elegance of Gucci

Images Gucci

I´ll just watched the Lady Stirrup bag by Gucci. Black is currently trendy and fits to the things that we wear. It is elegant, spacious and looks interesting. I like the contemporary frame shape and all the details.

Práve si pozerám kabelku od Gucci - Lady Stirrup bag. Čierna je momentálne trendy a tak sa bude hodiť k veciam, ktoré nosíme. Je elegantná, priestranná a vyzerá zaujímavo. Páči sa mi veľmi moderne pôsobiaci rám kabelky a každý jej detail.

Relax with coffee


Nice Tuesday noon. I believe that all of you await a nice day. Yesterday I wrote about my vintage jacket by Dolce & Gabbana. Thank you for the nice comments. I should add photos of the day. I love coffee and always savor it. Cappuccino, melange, cafe latte..  Each is great. I hope you agree. Which you prefer?

I wore dress by Victoria´s Secret, pumps - ebay, sunglasses by BIPA, necklace by H&M (older collection).


Pekné utorkové poludnie vám želám. Verím, že každého z vás čaká pekný deň. Včera som písala o mojom saku Dolce & Gabbana a ďakujem vám za pekné komentáre. Pridávam tak fotografie z toho dňa. Milujem kávu a vždy si ju aj náležite vychutnám. Kapučíno, melange, cafe latte.. Každá je skvelá. Verím, že súhlasíte. Ktorú máte najradšej?

Mám oblečené šaty od Victoria´s Secret, lodičky z ebay, slnečné okuliare BIPA, náhrdelník H&M (nie z terajšej kolekcie).